Viziune. Inovație. Performanță.

Începutul NETOPIA Payments a fost marcat de către echipa noastră fondatoare, când în 2003 a văzut o oportunitate în domeniul tehnologiei plăților online și offline. Fondatorii au construit un sistem de plată capabil să răspundă nevoilor afacerilor aflate în plină ascensiune.

Ne puteți recunoaște ca fiind echipa entuziastă și pasionată de noile tehnologii care a construit profilul companiei prin abordarea tehnicilor inovative și prin permanenta corelație cu dezvoltarea tehnologică și cu tendințele pieței.

Ne dorim ca plățile digitale să devină principala opțiune pentru clienți și totodată să depășim împreună cu partenerii noștri clișeul plăților ramburs. Credem ca plățile pot fi trasformate în experiențe facile și elegante cu efort minim din partea clientului.

Echipa Netopia

Antonio Eram

Antonio Eram

antonio@netopia.ro Founder & CEO
Felix Crisan

Felix Crisan

felix@netopia.ro Founder & CTO
Claudiu Tudose

Claudiu Tudose

claudiu@netopia.ro Chief of Development
Horia Grozea

Horia Grozea

horia@netopia.ro Payments Director Telefon: 021.5277.726
Alexandra Negut

Alexandra Negut

alexandra@netopia.ro Customer Care & Operations Manager Telefon: 021.5277.725
Nicoleta Angeru

Nicoleta Angeru

nicoleta@netopia.ro Financial Manager Telefon: 021.5277.720
Andrei Panait

Andrei Panait

andrei@netopia.ro Technical Support
Alina Canura

Alina Canura

alina.canura@netopia.ro Sales & Marketing Manager
Liviu Mihai

Liviu Mihai

liviu.mihai@netopia.ro Sales Manager Telefon: 021.5277.726
Alina Burcea

Alina Burcea

suport@netopia.ro Customer Support Telefon: 021.5277.727
Valentina Grigoriu

Valentina Grigoriu

contact@netopia.ro Merchant Support Telefon: 021.5277.725
Cezar Marcaru

Cezar Marcaru

implementare@netopia.ro Technical Support
Andreea Oprescu

Andreea Oprescu

andreea.oprescu@netopia.ro Senior Financial Customer Adviser Telefon: 021.5277.720
Alexandra Mateescu

Alexandra Mateescu

alexandra.mateescu@netopia.ro Financial Customer Advisor Telefon: 021.5277.720
Luiza Tosun

Luiza Tosun

contact@netopia.ro Assistant Manager Telefon: 021.5277.725